Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Uber kitap bağışlarınız için yola çıkıyor
Uber kitap bağışlarınız için yola çıkıyor

“Kitap Hediye Günü” kapsamında Herkese Kitap Vakfı ile işbirliği yapan Uber, bağış yapmak isteyen kullanıcılarından kitapları ücretsiz teslim alarak yeni sahipleriyle buluşturuyor. Kitap bağışlamak isteyen herkes, 15-16 Nisan tarihlerinde Uber'in sunduğu bu hizmetten yararlanabilir.Her yıl nisan ayının üçüncü pazar günü kutlanan “Kitap Hediye Günü” için bu yıl Herkese Kitap Vakfı ile işbirliği yapan Uber, bağışlanan kitapları yeni sahipleriyle buluşturuyor. Kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırma hedefiyle yola çıkan UberKİTAP, 15-16 Nisan tarihlerinde bağışçıların çağrısını bekliyor.
 
Nasıl çağırırım?
Kitap sevgisinin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak isteyenler, 15 Nisan Pazar veya 16 Nisan Pazartesi günlerinde saat 10:00-17:00 arası Uber uygulamasını açarak UberKİTAP seçeneğinden araç çağırabilir. Kitapları teslim almak için hiçbir ücret talep etmeden adrese gelen bir Uber aracı bağışlanan kitapları Herkese Kitap Vakfı'na iletiyor.
 
Daha kısa sürede daha fazla bağış toplanabilmesi için UberKİTAP çağırma bölgesi belirli bir alanla sınırlandırılmıştır.* İlk denemede bir UberKİTAP çağıramayan kullanıcılar aktivasyon saatleri arasında çağrı atmaya devam edebilir. Kampanya kapsamında dergi veya ciltlenmiş ders notlarının bağışı kabul edilmemektedir.
 
*UberKİTAP çağırma bölgeleri

 

 

 Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.