Sosyal Medya
Başlıksız Belge
AŞTİ kararından memnunuz
AŞTİ kararından memnunuz

Ankara Otobüs İşletmecileri ve Acenteleri Derneği Başkanı Mustafa Özbakır, AŞTİ'nin taşınmayacağı haberlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.Ankara Otobüs İşletmecileri ve Acenteleri Derneği Başkanı Mustafa Özbakır, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın geçtiğimiz hafta Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin yerinde kalacağını dair yaptığı açıklamaya ilişkin görüşlerini bildirdi.

Kararın otobüsçü camiası tarafından memnuniyetle karşılandığını söyleyen Özbakır, AŞTİ’nin raylı sistemle Ankara’nın önemli merkezlerine bağlantısı olmasının, hem yolcu hem de otobüsçü için avantaj sağladığını belirtti. Türkiye Otobüsçüler Federasyonu’nun girişimleriyle, Diyarbakır’da gerçekleşen toplantıda alınan kararları da desteklediğini sözlerine ekleyen Mustafa Özbakır, sektörün kurtuluşunun birlik ve beraberlik içinde hareket ederek gereksiz masrafların asgariye indirilmesiyle mümkün olacağını belirtti. Başkan Özbakır ayrıca, uçakların ve demiryolunun yolcu sayısını düşürdüğünü, sektörün bu darboğazdan birlik ve beraberlik içinde hareket ederek çıkabileceğine inandığının da altını çizerek kara yolu taşımacılığının bu sıkıntılı süreci daha da güçlenerek atlatacağını söyledi.   

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.