Sosyal Medya
Başlıksız Belge
57. Komite Adayları Destek Ziyaretinde Bulundu
57. Komite Adayları Destek Ziyaretinde Bulundu

Ankara Ticaret Odası (ATO) üyeleri, meslek komiteleri ve mecliste kendilerini temsil edecek isimleri seçmek üzere 14 Nisan Cumartesi günü sandığa gidecek.

Ankara Ticaret Odası Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 14 Nisan’da gerçekleşecek seçimlerde, 57. Komite (Seyahat Acentesi, Motorlu Kara Taşıtları Kiralama, Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Meslek Komitesi) seçimleri için destek ziyaretleri gerçekleşti.

 

Kılıçarslan Karapıçak (Makromed Turizm) ve Metin Cevizci (Özkaymak Turizm)’nin aday olduğu 57. Komite seçimleri kapsamında, Ankara’da esnaf ve kooperatiflerden 14 Nisan’da yapılacak seçimler için destek mesajları alındı. Ayrıca Ankara Otobüs İşletmeleri ve Acenteleri Dernek Başkanı Mustafa Özbakır’ı da ziyaret eden adaylar, sektörün birlikteliğinin önemine değinerek, 57. Komite seçimleri için umutlu olduklarını ve sektörün çıkarları doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini aktardılar.

 

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.