Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Man Antalya'da Show Yaptı
Man Antalya'da Show Yaptı

Türkiye seyahat otobüslerinin amiral markası Man Lion's Coach'ın lansman törenini 13–15 Nisan tarihleri arasında Antalya'da düzenlendi.

Man, yeni Lions Coach modelini tanıtmak için Antalya Granada Luxury Otel’de görkemli bir lansman töreni gerçekleştirdi. 13 – 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen törene Man yöneticileri ile çok sayıda sektör mensubu katıldı.

 

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Direktörü Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Mapar Bursa Genel Müdürü Tanju Nayir, Mapar İzmir Genel Müdürü Caner Perk, Mapar Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu, Man Ticaret A.Ş. Satış Koordinatörü Önsel Demirci Lansman’a ev sahipliği yapan isimler arasındaydı.

Katılımcılar, sektörü Antalya’da bir araya getiren lansmana ilişkin memnuniyet dileklerini ifade ederken Man’ın üstün başarılarının devam edeceğine inandıklarını da aktardılar.

 

Lions Coach otobüslerin tanıtımı sırasında araçları inceleme fırsatı bulan sektör mensupları, lansmana büyük ilgi gösterdi.

 

 

 

 

 

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.