Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Birol Özcan (TOFED) : Anlamlı bir zafer kazandık
Birol Özcan (TOFED) :  Anlamlı bir zafer kazandık

İTO'da Turuncu Zafer...

23 No’lu meslek komitesi seçimleri için çalışan ve çalışmalara destek olan herkese teşekkür ederek başlayan Birol Özcan, “Çok güzel ve anlamlı bir zafer kazandık. Bizim için kazanmak şereftir, ancak kaybetseydik de onurumuzla yine önümüze bakacaktık. Şimdi önümüze koyduğumuz ilk işlerden biri turizmcilerle otobüsçüleri ayırmak olacak. Ayırmak mecburiyetindeyiz çünkü bu şekilde sağlıklı bir yolda ilerleyemiyoruz. Turizmciler ile otobüsçülerin meslek grubu ayrı yönlerde seyrediyor doğal olarak. Tabii işin en güzel tarafı da TOFED olarak seçimlere ilk kez bu şekilde giriyoruz. Bu yüzden mutlu olduğumuzu da söylemek isterim” dedi. 

 

 

“Sektörün çıkarları doğrultusunda çalışmaya  devam edeceğiz”

Bundan sonraki süreç açısından en önemli konunun, sektöre faydalı işler yapmak olduğunu vurgulayan Özcan şöyle devam etti: “Eğer sektöre faydalı olacaksak çalışmalarımızı yapalım, yoksa ticaret odasında bulunmanın bir anlamı yok. Neticede sektörün çözülmeyi bekleyen sorunları ve sektör mensuplarının beklentileri var. Bizim hassasiyetimiz bu yöndedir. Bizler ticaret odasının aracılılığı ile sektörün çıkarları doğrultusunda bakanlıklarla, başbakanlıkla iletişim kurarak çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Tekrardan herkesi gönülden tebrik ediyorum.”

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.