Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Mevlüt İlgin (TOFED) :Kurumlar arası dostluktan yanayız
Mevlüt İlgin (TOFED) :Kurumlar arası dostluktan yanayız

İTO'da Turuncu Zafer...

Seçimlerde göze çarpan ilk durumun katılım sayısının geçmiş seçimlere göre artması olduğunun altını çizen Mevlüt İlgin, 550’ye yakın katılımı görmekten dolayı oldukça memnunuz. TOFED’in uzun bir süreçten beri devam eden çalışmaları neticesinde bu başarıyı elde ettik. Burada bu işe gönül veren, destek olan kim varsa hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

 

Otobüsçülük sektörünün turizm acenteleri ile ortak hareket etmek istemesine karşın TÜRSAB yönetiminin aksi yönde hareket ettiğini belirten İlgin, “TÜRSAB da seçim ittifakı konusunda bizimle aynı hassasiyetleri taşıyor gibi görünüyordu ancak tabiri caizse seçim numaralarına başvurarak iki sektörün eşit şekilde temsil edilmesine engel olmaya çalıştılar.  Bizler de TOF, TOFED, UYOF, TTDER, ULOD ve TURODER arasında sağlanan birlik neticesinde turuncu liste ile ortak şekilde bu seçimlere girdik ve önemli bir başarı elde ettik. Dolayısıyla tekrar adil bir oranla, turizm taşımacıları ile otobüsçüler eşit temsille bu yönetimde görev aldılar. 

 

Bu sonuç neticesinde, karayolu yolcu taşıma sektörünün tabanı ile TÜRSAB’ın tabanının birleştiğinin altını çizen İlgin, “Biz kurumlar arası düşmanlıktan değil dostluktan yanayız. Seyahat acentelerinin sorunları ile otobüsçülerin sorunları birbirine yakındır. Tüm arkadaşları gönülden tebrik ediyorum, bu sonuçlarda emeği olan, çalışan herkese de teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.