Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Selami Çelebioğlu (Global Access Travel)
Selami Çelebioğlu (Global Access Travel)

Sorunları iş birliği ile çözmemiz gerekHem seyahat acenteleri hem de turizm taşımacıları ve otobüs işletmecilerinin 23. Komite içerisinde üye olduklarını hatırlatan Çelebioğlu, “Doğal olarak bu komitenin içinde olan her kesimin eşit şekilde temsil edilmesi gerekiyor. Biz de bunu gözeterek bu yönde bir liste oluşturduk. TOF, TOFED ve TTDER ile Seyahat Acenteleri birlikte bir liste yaptık ve komitenin, üyelerin tamamına hitap edecek bir yapı ortaya koyduk. Bu yapıyla seçimi kazandık. Bu yüzden çok mutluyuz” dedi.


“Önümüzde 4 yıllık bir süreç var”

Çelebioğlu, turuncu listenin kazanması yönünde çaba gösteren iki sektöre mensuplarına tebrik ve teşekkürlerini ileterek devam etti: “Bundan sonrası için şunu söyleyebilirim, kazanan listenin komite üyeleri ile önce iletişim kurması gerekiyor, sorunlarla ilgili bilgi toplamak gerekiyor, bizim bildiğimiz çok sorun var ama bilmediklerimiz de muhakkak vardır. Önümüzde 4 yıllık bir süreç var. Bu 4 yılın başlangıcında hızlıca üyelerle ilgili sorunları çözmek için gerek Türkiye Seyahat Acentaları Birliği gerekse de ulaşım sektörünün temsilcileri olan TOF, TOFED, TTDER ve diğer sektör kuruluşlarıyla iş birliği yaparak bunu hükümet nezdinde çözüme ulaştırmak için çalışmak gerekiyor.”

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.