Sosyal Medya
Başlıksız Belge
TOFED – IMPERIAL Sigorta 6'ıncı Ayında Başarısını Sürdürüyor
TOFED – IMPERIAL Sigorta 6'ıncı Ayında Başarısını Sürdürüyor

IMPERIAL Sigorta Müdürü Halil Şimşek, gazetemize anlaşmadan bu yana geçen süre içerisinde yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verdi.

IMPERIAL Sigorta Müdürü Halil Şimşek, TOFED –IMPERIAL Sigorta iş birliğinden bu yana geçen altı aylık süreç hakkında değerlendirmelerde bulundu. Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne katkı yapmak için TOFED Sigorta ile güç birliği oluşturmalarının önemine değinen Şimşek, “Bu süreç içinde gerek düşük fiyatlı poliçe kesmek, gerek sektörün hasar anında yanında olmak ve bir hafta gibi kısa bir zaman sürecinde hasarı ödemek gibi, şirketlerimiz adına gurur verici uygulamalar yaptık. Ben şahsım adına, hem çalışanlarımız, hem de şirketimizin üst düzey yetkililerinin, Atlas Mutuel Sigorta’nın hasara zamanında müdahale etmesi ve ödemeyi zamanında yapmasından dolayı minnettarım. Müşterinin memnuniyeti konusunda sağladığımız başarılar, şirketin müdürü olarak bana da intikal etti. Bu da son derece iyi bir yolda olduğumuzu gösteriyor ve müşterilerimize karşı hatalarımız olduysa, ilerideki süreçte bunu da asgariye indirip yolumuza devam edeceğiz” dedi. 
 
TOFED Genel Başkanı Birol Özcan’a teşekkür
Her koşulda müşterilerine destek olacaklarını da vurgulayan Halil Şimşek, sözlerine şöyle devam etti: “Bizim müşteriden istediğimiz; bize istedikleri zaman ulaşmaları ve bunun yanında hem maddi hem de manevi olarak yanlarında olduğumuzu bilmeleri. Ayrıca TOFED Genel Başkanımız Sayın Birol Özcan’a ve TOFED Yönetim Kurulu’na, bu konuya karşı gösterdikleri duyarlılıktan ve Türkiye otobüsçülerinin menfaatlerini ön planda tutmalarından dolayı teşekkür ediyorum, bu durum bizi son derece memnun etmiştir. Şu anda Türkiye’nin en ucuz, en kaliteli poliçesini tanzim ettiğimizi, bütün sektör mensuplarına gazeteniz aracılığı ile duyurmak istiyorum. Bizler kaliteli hizmet anlayışımızla bütün sektörü kucaklamaya hazırız.”
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.