Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde Ramazan Sevinci
Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde Ramazan Sevinci

Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde yaşayan çocuklar, Gülümseyen Yüzler Derneği'nin verdiği iftar yemeği ile Ramazan ayının sevincini büyükleriyle paylaştı.

Galip Öztürk Sevgi Evleri’nde yaşayan çocuklar, Gülümseyen Yüzler Derneği’nin verdiği iftar yemeği ile Ramazan ayının sevincini yaşadı. Miranda Garden Hotel’de, 30 Mayıs Çarşamba günü verilen iftara; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü Yetkilileri, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk, İş Adamı Talip Öztürk, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Yunus Seven, Metro Holding CEO’su Fatih Öztürk, Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız ile TOF Başkanı Mustafa Yıldırım, UATOD Başkanı Mehmet Erdoğan ve TOFED adına Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yüksel Kurnaz ve Mapar Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu katıldı.

 

Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız yaptığı konuşmada, “Geçen seneki iftar yemeğinde değerli iş ortaklarımızla birlikte verdiğimiz 17.500 TL’lik bir bağış sözü vardı. Biz bunu bu akşam bütün dernek yöneticilerinin huzurunda takdim edeceğiz” diyerek Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk’e teslim etti. 

 

Bedriye Öztürk’ün ardından sahneye davet edilen Metro Turizm Ceo’su Fatih Öztürk, Galip Öztürk’ün selamlarını ileterek, “Bu işin ana mimarı Galip Öztürk Bey’dir. Metro Grubu bu tarz sosyal yardımlaşma hareketlerine her zaman destek verdi, bundan sonra da destek vermeye devam edecektir” dedi.

 

“Çocuk gülerse dünya güler” sloganına canı gönülden inandıklarını aktaran 

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ise, “Çocuklarımızın gülümsemesine katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.