Sosyal Medya
Başlıksız Belge
TOFED'den U-ETDS Bilgilendirme Toplantılarına İlişkin Duyuru
TOFED'den U-ETDS Bilgilendirme Toplantılarına İlişkin Duyuru

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Yönetimi; 8 Ocak tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren taşıma yönetmeliği kapsamında; A1, A2, B1, B2, D1, D2 yetki belgesi sahiplerinin Elektronik Denetim ve Takip Sistemi (U-ETDS)'ne uyma zorunluluklarının 8 Haziran 2018'den itibaren başlatıldığını hatırlatarak, TOFED Üye ve Dernek Başkanlarının U-ETDS bilgilendirme toplantılarına katılmalarını ve konu hakkında TOFED Genel Merkezi'ne bilgi aktarımı sağlanmasını istedi.

30 Haziran’da Ankara’da, 2. Bölge Müdürlüğü koordinasyonunda, 9. ve 13. Bölge Müdürlüklerinin katılımı ile yapılan ilk toplantının ardından, önümüzdeki toplantı yer tarihleri şu şekilde olacak:
 
• 7 Temmuz / Bursa  (4. Bölge Müdürlüğünün koordinasyonunda, 1. Bölge Müdürlüğünün katılımı ile yapılacak.)
 
• 14 Temmuz / Gaziantep (7. Bölge Müdürlüğünün koordinasyonunda, 5. ve 8. Bölge Müdürlüklerinin katılımı ile yapılacak.)
 
• 21 Temmuz / Antalya (6. Bölge Müdürlüğünün koordinasyonunda, 3. Bölge Müdürlüğünün katılımı ile yapılacak.)
 
• 28 Temmuz / Erzurum (10. Bölge Müdürlüğünün koordinasyonunda, 11. ve 12. Bölge Müdürlüklerinin katılımı ile yapılacak.)
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.