Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Metro Turizm Kaptanlık Eğitimleri Başladı
Metro Turizm  Kaptanlık Eğitimleri Başladı

Metro Turizm'in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Kaptanlık Eğitimi” 3 Temmuz Salı günü TOFED toplantı salonunda başladı.

Bir hafta boyunca devam etmesi planlanan toplantıların ilkine Metro Rent a Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, Metro Turizm Operasyon Müdürü Akın Pervaz, Metro Turizm Kabin ve Eğitim Hizmetleri Erdal Öztürk ve Metro Turizm Araç Hizmetleri Müdürü İbrahim Aslanoğlu da katıldı.
 
 Metro Turizm Kabin ve Eğitim Hizmetleri Müdürü Erdal Öztürk yaptığı konuşmada, “Kaptan, bu sektörün en önemli,  en değerli elemanıdır. Çok kutsal ve çok zor bir iş yapıyorsunuz, yaptığınız işte her davranışınız Metro Turizm’e olumlu veya olumsuz yansıyor, sizden beklentilerimiz Metro Turizm ilkelerine göre hareket etmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere yükseltmektir” dedi.
 
 Erdal Öztürk’ten sonra söz alan Metro Turizm Operasyon Müdürü Akın Pervaz, trafik kazalarının yorgunluk ve uykusuzluk nedeniyle arttığını vurgulayarak otobüs kaptanlarını yasal araç kullanma kurallarına uymaya davet etti.
 
 Konuşmaların ardından söz alan Metro Renta Bus Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız ise, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel kaptan eğitimlerini sürdürüyoruz. En çok sorumluluk taşıyan sizlersiniz, sizin müşteriye yaptığınız kaliteli hizmet bizim firmamızın en önemli reklamıdır. Sizler firmamızın vitrinisiniz, sizler ne kadar iyi hizmet verirseniz firmamıza duyulan güven o kadar artar” diye konuştu.
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.