Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Öksüz Ailesi Sektörleri Bir Araya Getirdi
Öksüz Ailesi Sektörleri Bir Araya Getirdi

Mini Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öksüz'ün annesi Hatice Öksüz'ün kırk yemeği, sektörleri bir araya getirdi.

Turizm Taşımacıları Derneği (TTDER) otoparkında Mini Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öksüz’ün annesi Hatice Öksüz’ün vefatının kırkıncı günü dolayısıyla mevlüt düzenlendi. 6 Ağustos Pazartesi günü düzenlenen kırk yemeğinde; TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, IPRU Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tamay, UATOD Başkanı Mehmet Erdoğan, TOF Başkanı Mustafa Yıldırım, TOFED Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan, Hasan Yüksel Kurnaz, Genel Sekreter Yardımcıları Musa Çaktır ve Adnan Değirmenci ile MAN Otobüs Satış Müdürü Can Cansu, MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Mapar Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu ile çok sayıda sektör mensubu, Mehmet Öksüz tarafından ağırlandı.

 

Turizm ve karayolu yolcu taşıma sektörlerini bir araya getiren törende, yenilen yemeğin ardından Hatice Öksüz dualarla anılırken, sektör mensupları Öksüz ailesine bir kez daha başsağlığı dileklerini ilettiler.

 

 

 

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.