Sosyal Medya
Başlıksız Belge
TOSEV 22 Eylül'de Dayanışmaya Davet Ediyor
TOSEV 22 Eylül'de  Dayanışmaya Davet Ediyor

Türkiye Otobüsçüler Sosyal Dayanışma ve Eğitim Vakfı, birinci Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi'ni 22 Eylül Cumartesi akşamı TÜYAP Palas Otel'de gerçekleştiriyor.

Sektör çalışanlarının üniversitede okuyan çocuklarına eğitim katkı bursu sağlamak ve sektörün sosyal dayanışma görevini üstlenmek için kurulan TOSEV, kurulduğu günden bu yana 300’den fazla çocuğumuzun öğrenim hayatı boyunca yanında oldu ve sektör çalışanları arasındaki bağı koparmamak için çalışmalarına ara vermeden devam etti. Bu hafta sonu TÜYAP Palas Otel’de gerçekleşecek gece için hazırlıklar son hızıyla devam ederken TOSEV Mütevelli heyeti 14 Eylül Cuma günü TOFED toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirdi. Dayanışma gecesindeki görev dağılımını ve etkinliklerin koordinasyonunu belirlemek amacıyla gerçekleşen toplantıya katılım yoğundu. TOFED toplantı salonunda TOSEV Mütevelli heyeti musahip üyesi Mustafa Sarıgül’ün başkanlık yaptığı toplantıya TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, TOFED-TOSEV Genel Sekreteri Mevlüt İlgin, TOFED Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Hasan Yüksel Kurnaz, TOSEV Danışmanı Türker Başkurt, TOFED Genel Sekreter Yardımcıları Musa Çaktır ve Adnan Değirmenci katıldı.
 
TOFED Tüm İmkanlarını Kullanacak
Gecenin programının konuşulduğu toplantıda, üretici firmalar ve diğer meslek kuruluşları ile sektör firma sahip ve yöneticileriyle görüşülerek yüksek bir katılım olmasının planlandığı aktarıldı. 350 kişinin katılım göstermesi beklenen gecenin tüm geliri TOSEV’in öğrencilere verdiği burslarda kullanılacak. Ödüllü bir çekilişle toplanan paralar da yine aynı amaç için kullanılacak. TOSEV’in öğrencilere daha fazla burs imkanı sağlamak adına TOFED’in de tüm imkanlarının kullanılması kararlaştırılırken TOFED, aynı gün yapılması planlanan TOFED Genel Yönetim Kurulu Toplantısına gelecek üyeler için de birer davetiye alacak.
Toplantıdan çıkan kararla bütün sektör üyelerinin bu gece için elinden geldiğince çalışması ve sektörün çocuklarından yardımların esirgenmemesi için çağrı yapılması kararlaştırıldı. 
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.