Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Biletall.com “Teknoloji Fast 50” Listesinde Yer Aldı
Biletall.com “Teknoloji Fast 50” Listesinde Yer Aldı

Türkiye'nin büyüyen teknoloji şirketlerine, Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018” programının sonuçları açıklandı. Programda Türkiye'de otobüs firmaları ile bilet satış ve dağıtımı konusunda anlaşmalı tek yetkili şirket olan biletall.com da listeye girdi ve ödüle layık görüldü.

Dünya’nın birçok yerinde benzer programlar gerçekleştiren Deloitte, “Teknoloji Fast 50” programının Türkiye bölümünün sonuçlarını açıkladı. Listede yer alan şirketler Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast 500 Programı’na da aday olarak katılacak ve Türkiye’yi temsil edecekler. 2006 yılında, “Ulusal Bilet Dağıtım Sistemi” TÜBİTAK projesi ile kurulan Biletall.com da bu listede yer alarak yurt dışında Türkiye’yi temsil etme fırsatını yakaladı.
 
“Firmaları maliyetsiz bir şekilde milyonlarca kişiye ulaştırıyoruz”
 Ödül töreninin ardından konuşan Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik, “Aldığımız bu ödül ile başarımızı taçlandırdık. Biletall’ı kurmadan önce grup şirketimiz İpek Bilgisayar, şehirlerarası otobüs firmalarına yazılım hizmeti sağlıyordu. Dolayısıyla sektörün bizzat içerisindeydik. Vatandaşların ve firmaların sıkıntılarını biliyorduk. E- ticaretin yeni yeni başladığı yıllarda, sektörün içinde olmanın avantajını da kullanarak, teknolojinin sunduğu fırsatları kullandık ve böyle bir projeye imza attık” dedi. Portalın, sektör firmalarını, maliyetsiz bir şekilde milyonlarca kişiye ulaştırdığını aktaran Çelik sözlerini şöyle sonlandırdı: “Biletall.com olarak 2019 yılının ilk günlerinde,  ‘Uzak Rota Seyahat Teknoloji Ödülleri’ne katıldık ve ‘Yılın Seyahat Uygulaması’ kategorisinde birincilik, iki kategoride de ikincilik ödülü aldık.” 
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.