Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Gürsel Turizm, Amman'a Hizmet Verecek
Gürsel Turizm, Amman'a Hizmet Verecek

Gürsel Turizm, yurt içindeki hizmetini, AMMAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN açmış olduğu “Amman Şehir İçi Toplu Taşıma İhalesini” kazanarak yurtdışına da taşıdı.

Amman Büyükşehir Belediyesi’nin açmış olduğu ihale, 10 yıllık işletme ve bakım ihalesi olarak toplam 286 adet Otokar marka kısa ve uzun otobüsleri kapsıyor. Tüm şehirde toplam 57 güzergâhta hizmet verecek olan işletmenin 10 yıllık ihale bedeli, yaklaşık 400 milyon dolar.

Gürsel Turizm’in yerel ortağı CMTC ile birlikte Amman’da kurduğu SPV şirketi tarafından yürütülecek olan projede, ayrıca 1 yıl içinde modern bir otobüs garajı da yapılacak. Yapılacak yeni garajda otobüs parkı, tamir bakım servisleri, sürücü dinlenme ve konaklama alanları, yakıt ikmal sistemi, operasyon kontrol merkezi, sürücü eğitim salonları ve yönetim binaları da olacak. Ayrıca tüm operasyon yönetimi Gürsel Turizm tarafından geliştirilen hat planlama, sürücü görev planlama, garaj yönetimi, filo yönetimi, araç takip sistemi, güzergâh planlama modüllerini içeren tümleşik bir ERP sistemi tarafından yönetilecek.

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.