Ankara Otobüsçüler Kooperatifi'nin Yeni Başkanı Çavuş Çiçek Oldu

Ankara Otobüsçüler Kooperatifi'nin Yeni Başkanı Çavuş Çiçek Oldu


S.S Ankara Otobüsçüler Kooperatifi, 17 Temmuz'da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul ile yeni başkanını seçti. 63 oy ile Başkanlık seçimini kazanan Çavuş Çiçek, kooperatifin geleceği için çalışan şeffaf ve kucaklayıcı bir yönetim oluşturacaklarını söyledi.

17 Temmuz Çarşamba günü, Gölbaşı Vilayet Evi’nde gerçekleştirilen S.S Ankara Otobüsçüler Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlık seçimi de gerçekleştirildi. 118 oyun kullanıldığı seçimde oyların 63’ünü alan Çavuş Çiçek başkanlık koltuğuna oturdu. Kooperatif ortaklarının geleceği için kucaklayış ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışmalara başlayacaklarını belirten Çiçek, “Şehir dışından gelen yolcularımızın şehir içinde ücretsiz ve güvenli dağılımını sağlamak öncelikli hedefimiz olacaktır. Yönetimimiz süresince hesap vermekten korkmayan, açık yönetim ilkesiyle atacağımız her adımda ortaklarımızın haklarını koruyacağımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu.
 
Çavuş Çiçek Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Kemal Mermer, Fatih Durukan, Nusret Seven, Tayfun Demir, Ali Akdemir, Sami Kahraman, Metin Koç, Mahmut Özdemir, Ahmet Çelik ve İbrahim Çalık. Yeni yönetimin üç kişilik Denetim Kurulu’ndaki isimlerse şöyle: Aslan Reşitoğlu, Ali Keleş, Yakup Başer.