Sosyal Medya
Başlıksız Belge
TOFED–SHELL Projesi Büyümeyi Sürdürüyor
TOFED–SHELL Projesi Büyümeyi Sürdürüyor

TOFED – SHELL İndirimli Akaryakıt Projesi, Türkiye'nin her yerinde kullanıcılara indirim sağlayarak sektöre hizmet etmeye devam ediyor.

TOFED Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Yüksel Kurnaz, Adana Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Ilgan ile Proje Sorumlusu Cem Özfırat, Mersin Tarsus Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Nafiz Kızılkaya’yı 22 Şubat’ta kooperatif merkezinde ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette, TOFED Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Yüksel Kurnaz, faaliyette olan proje hakkında ayrıntılı bilgilendirme yaptı. Görüşmeler neticesinde TOK (Tarsus Otobüsçüler Kooperatifi)’un 111 adet aracı sisteme katıldı. Bununla birlikte Tarsus ilçesi genelinde 5 kooperatif ve 500 adet araç sisteme dahil edilmiş oldu. Adana bölgesinde kooperatif taşımacılığı yapan şahıslara ve firmalara proje hakkında bilgi veren TOFED Heyeti; Adana, Mersin, Tarsus, Osmaniye ve Gaziantep’te toplamda 3 bin adet araç sahibi ve firmayı sisteme kattı.

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.