AŞTİ'de Güvenlik Önlemleri Artırıldı

AŞTİ'de Güvenlik Önlemleri Artırıldı


Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Bugsaş A.Ş güvenlik ekipleri üniversitelerin açılış tarihi yaklaşırken yolcu yoğunluğunun giderek arttığı AŞTİ'de, güvenlik kontrol ve denetimlerini artırdı.

Üniversitelerin, açılışı tarihi yaklaşırken yolcu yoğunluğunun giderek arttığı AŞTİ’de, üst düzey güvenlik önlemleriyle 7/24 çalışan BUGSAŞ güvenlik personeli, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü iş birliği içerisinde denetimlerine devam ediyor. Dedektör köpeklerin de katılımıyla yapılan denetimlerde, giriş çıkış yapan otobüsler, yolcu valizleri, kargo firmalarına ait depolar ve emanet ofislerinin depo sahalarında sürekli olarak aramalar gerçekleştiriliyor. 

Denetimler Artırılacak

BUGSAŞ yetkilileri, vatandaşların güven huzur için seyahatlerinin sağlanması için AŞTİ’deki güvenlik tedbirlerinin artırıldığını ifade ederek, “Vatandaşlarımızdan, çevrelerinde güvenliği tehdit eden durumlara karşı duyarlı olmalarını, emniyet ve güvenlik görevlilerine yardımcı olarak şüpheli durumlarla ilgili olarak yetkili mercilerle irtibata geçmelerini rica ediyoruz” açıklamasını yaptılar.