Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Isuzu, yetkili servisleriyle buluştu
Isuzu, yetkili servisleriyle buluştu

Anadolu Isuzu, 63 ilden 103 yetkili servisiyle Kıbrıs'ta bir araya gelerek, hem motivasyon topladı hem de 2018 yılı hedeflerini belirledi.

Ticari araçlar kategorisinde Türkiye’nin en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu yetkili servisleri, 6-8 Şubat 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta bir araya geldi. 63 ilden 103 servis yetkilisi hem motivasyon toplamak hem de 2018 hedeflerini belirlemek üzere toplandı. Servis yetkilileri, yoğun geçen bir programla Anadolu Isuzu marka çatısı altında büyük önem taşıyan Satış Sonrası Hizmetleri kapsamında yetkili servis standart ve kriterleri konusunda bilgilendirildi.

 

“Şimdi Değişim Zamanı” mottosuyla düzenlenen yetkili servis toplantısında, 2017 yılındaki başarılar, 2018 için agresif büyüme hedefleri, yeni uygulamaya alınan servis ve yedek parça programları anlatıldı. Anadolu Isuzu yeni prim sistemini, yeni servis çalışanları ödül programını, daha güçlü ANT yedek parça gamı ile ilgili çalışmalarını, yenilikçi eğitimlerini ve toptancı, yedek parça, bayilik sistemi ile farklı satış kanallarına açılımını Kıbrıs’ta düzenlenen bu toplantıda duyurdu.

 

Müşterileriyle olan iletişim ağının daha da genişlemesi gerektiğini belirten Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Isuzu Yetkili Servislerine daha fazla araç girişi, müşterilerle daha güçlü bir diyalog, baştan aşağıya yeni bir çağrı merkezi, 7/24 hizmet ve doğrudan yol yardım desteği gibi konular 2018 yılında satış sonrası hedeflerimizin ve başarılarımızın temelini oluşturacak” dedi.2017 yılında Isuzu Novociti modelinin sektördeki başarılarına dikkat çeken Arıkan, “2018 yılında alçak tabanlı, ödüllü yeni tasarıma sahip ve düşük işletim maliyetleriyle kullanıcısına değer katan iddialı Isuzu Novociti Life modelimizi satışa sunacağız. Bu araç lansmanında siz yetkili servislerimizin güçlü, proaktif desteği ve inancıyla başarıya ulaşacağız” dedi. 

Tören sonunda Anadolu Isuzu çatısı altında 10, 15, 25 ve 30’uncu yıllarını dolduran yetkili servisler ile 2017 yılında sergiledikleri performanslarla başarılı bir yıl geçiren yetkili servislere plaketleri takdim edildi.

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.