Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Sektörler Arası İş Birliği Sürüyor
Sektörler Arası İş Birliği Sürüyor

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin yeni yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Birol Özcan, Genel Sekreter Mevlüt İlgin, UATOD Başkanı Mehmet Erdoğan, ULOD Başkanı Hasan Yüksel Kurnaz ile TURODER Başkanı Adnan Değirmenci’den oluşan Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Heyeti, TÜRSAB’da son genel kurulda oy çokluğu ile seçilen başkan Firuz Bağlıkaya ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Canatan’ı ziyaret etti.

22 Mart Perşembe günü TÜRSAB Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette TOFED Heyeti, Başkan Bağlıkaya ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti. İki kurumun, çalışmalarında iş birliği ile ilerlemesinin öneminin vurgulandığı görüşmede, yaklaşan İTO 23 No’lu Meslek Komitesi Seçimleri’ne ilişkin ise ortak çalışma üzerinde görüş alışverişi sağlandı.

Ayrıca, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TOFED adına Genel Başkan Birol Özcan’a TÜRSAB tarafından hazırlanan hediyeyi takdim etti. Ardından TOFED Heyeti, teşekkür ve başarı dileklerini ileterek görüşmeyi sonlandırdı.

 

 

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.