Sosyal Medya
Başlıksız Belge
TOKKDER'in Yeni Yönetimi Belli Oldu
TOKKDER'in Yeni Yönetimi Belli Oldu

Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği'nin (TOKKDER) 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

Yeni dönemde görev yapacak olan TOKKDER yönetim kurulu, İnan Ekici (Avis Avis Filo & Budget & Zipcar), Ayşegül Gülgör (Garanti Filo), Oğuz Petorak (TEB Arval ), Timur Kaçar (ALD Automotive), F. Türkay Oktay (LeasePlan), Önder Erdem (Hedef Filo), Barbaros Çıtmacı (Fleetcorp), Mürşit Unat (Oto Plan) ve Özarslan A. Tangün (Enterprise)’den oluştu.

 

 

15 Mart 2018’de Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilen Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği’nin (TOKKDER) 19’uncu Olağan Genel Kurul Toplantısı’na TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’nın yanı sıra Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) Genel Sekreteri Osman Sever ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Genel Koordinatörü Hayri Erce konuk olarak katıldı.

Toplantıda iki yıl için görev yapacak olan TOKKDER yönetim, denetim ve disiplin kurulları asıl ve yedek üyeleri seçildi. Genel Kurul Toplantısı sonrası gerçekleştirilen ilk TOKKDER yönetim kurulu toplantısında ise İnan Ekici TOKKDER yönetim kurulu başkanlığına seçildi. 

 

“Ticaret Odası’nda aktif görev almak istiyoruz”

Genel Kurul Toplantısı’nda yaptığı konuşmasında İnan Ekici, TOKKDER’in üyelerinden aldığı güç ile daha geniş kitlelere hitap etmek için yeni yönetim kurulunun çaba göstereceğini ve Türkiye’nin her bölgesinde TOKKDER’in temsil gücünü artırmak için çalışacaklarını belirtti. Yeni dönemde TOKKDER’i sektör adına daha yönlendirici bir pozisyona taşımayı amaçladıklarını ifade eden İnan Ekici, bu doğrultuda lobi faaliyetlerini proaktif olarak sürdürmenin önemine işaret etti. Konuşmasında TOKKDER’in yeni dönemde tanıtım faaliyetlerine daha fazla kaynak ayıracağını vurgulayan Ekici, ülkemizde araç kiralama bilincinin toplumun her kesiminde oluşması için birçok yeni faaliyete imza atacaklarını ifade etti. Sektör ile ilgili meslek örgütleriyle ilişkilerin ve sinerjinin geliştirilmesinin önemine de dikkat çeken Ekici, yeni dönemde dernek olarak Ticaret Odası’nda da aktif görev almak istediklerini sözlerine ekledi.

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.