Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Bulgaristan'ın tercihi yeniden Anadolu Isuzu
Bulgaristan'ın tercihi yeniden Anadolu Isuzu

Anadolu Isuzu, Bulgaristan Milli Eğitim Bakanlığı'na, 41 adet özel üretim Isuzu Turkuaz model araç teslimatı gerçekleştirdi. Turkuaz, 14'üncü Midibüs şampiyonluğunun alınmasını sağlayan araçların başında geliyor.

23 yıllık ihracat tarihinin en yüksek ciro rakamına ulaşan Anadolu Isuzu, global satışlarını artırmaya devam ediyor. 10 yılı aşkın süredir Bulgaristan Milli Eğitim Bakanlığı ile çalışan şirket, 2018 yılının ilk büyük araç teslimatını da Isuzu Turkuaz ile Bulgaristan’a yaptı. Türkiye’de Anadolu Isuzu fabrikasında üretilen 41 adet Isuzu Turkuaz, Bulgaristan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel olarak sarı renkli, retardersiz, 31+1+1 oturma düzenli, çift cam opsiyonlu ve ön ısıtıcı ilaveli olarak sipariş edildi. İhracatta tercih: Isuzu Turkuaz Hem turizm, hem halk ulaşımı, hem de servis taşımacılığı konusunda Türkiye’de olduğu kadar yurt dışı pazarlarında da çok tercih edilen Isuzu Turkuaz, 14’üncü midibüs şampiyonluğunun alınmasını sağlayan araçların başında geliyor.

Anadolu Isuzu, toplam ihracatının yüzde 80’ini Litvanya ve Romanya başta olmak üzere Fransa, Bulgaristan, Tacikistan, Polonya, İtalya, Azerbaycan, Çek Cumhuriyeti ve İsrail gibi ülkelere yaparken, Isuzu Turkuaz 181 adetlik satışı ile ihracat pazarları içinde en çok tercih edilen araç oldu.

 

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.