Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Panpet Taşımacılık IVECO araçları teslim aldı
Panpet Taşımacılık  IVECO araçları teslim aldı

Iveco, Kayseri Şeker Fabrikasının iştiraki olan Panpet Taşımacılık'a satışını gerçekleştirdiği 14 adet Stralis çekiciyi teslim etti.

14 Adet Iveco Stralis AS440S48 TP Hi Way çekicinin teslim edildiği törene Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer,  Panpet Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Yüksel, Panpet Genel Müdürü-İnanç Kızılyazı, Panpet çalışanları ile Iveco Araç Genel Müdürü Roberto Camatta, Genel Müdür Yardımcıları Hakkı Işınak, Tansu Giz,  Bölge Satış Müdürü Tamer Ersen katıldılar. 


“Iveco her zaman destek oldu”

Kayseri Şeker fabrikasında düzenlenen teslimat töreninde konuşan Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay konuşmasında, şirketin ana faaliyet konusunu uzun uzun açıklarken ”Sürekli olarak taşımacılık filosunu yenileyen Kayseri Şeker, Panpet çekici filosunu her sene daha da genç hale getirmektedir. Geçtiğimiz yıllarda da tercihlerini IVECO Stralis’den yana kullanan Panpet, bu sene de filosuna 14 adet IVECO Stralis dahil etmiştir. IVECO satış sonrası teşkilatı bundan önce de hep bize destek oldu, bundan sonra da bizi yalnız bırakmayacaklarına bir şüphem yok” dedi.


Çevreci iki marka buluştu

Törende söz alan IVECO Araç Genel Müdürü Roberto Camatta bugün iki çevreci markanın buluşmasını yaşadıklarını ve IVECO olarak çevreye önem verdiklerini aktarırken sürekli daha düşük emisyon seviyesine sahip, LNG’li, hibrit, elektrikli ürünler geliştirdiklerini söyledi. “Bugün çekici segmentinde yılın ilk önemli teslimatını gerçekleştiriyoruz, bundan da ayrıca mutluluk duyuyorum” diyen Camatta sözlerini şöyle tamamladı: “Biz Iveco Stralis’lerde Toplam Sahip Olma Maliyetinin düşüklüğü konusunda iddialıyız. Sıra dışı bir çözüm olan Hi-SCR’nin kullanılmasıyla artık EGR’ye ihtiyaç duyulmuyor ve bu sayede sahiplik maliyetinde belirgin bir düşüş sağlanıyor. Optimize edilmiş aerodinamik, aktarma aksamı ve Hi-SCR’nin bir araya gelişiyle Euro 6’lı Stalis’ler Euro 5’li öncüllerine göre yüzde 4,5 daha az yakıt tüketiyor.”

Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.