Sosyal Medya
Başlıksız Belge
TOFED Genel Kurulu ve 9 Haziran
Büyük çalışmalar, ikili görüşmeler ve sektörel faaliyetlerin ardından yeniden doğmak, daha zinde, daha enerjik ve daha güzel projelere imza atmak adına 9 Haziran 2018‘de yapılacak TOFED 7.Olağan Kongresi’ne gün sayıyoruz.
 
Bu dönemde yeni arkadaşlar listelerde yer alacak, hedefler daha da büyüyecek. Sektörün çatısı TOFED, sektör menfaatine hedefler belirleyecek ve yine zoru başarmak adına görüşmeler, bölge toplantıları, sektör içi eğitim ve yeni yönetmeliklerin sektör lehine olması için çalışmalar yürütecek.  
TOFED sektör adına “Durmak yok yola devam” diyecek. Sektör için hayırlısı ne ise o olsun. Çok yaralar aldığımız bu dönemler bitecek, çocuklarımızın geleceği ve yarınlar için hep kol kola aydınlık yarınlarımıza doğru yola çıkacağız. Kimin elimden ne geliyorsa, kimin kolu nereye yetişiyorsa o kadar çalışacağız, direneceğiz, sektörü ayakta tutacağız. Neşeyle, zevkle, hizmet aşkıyla yorulmadan yolumuza devam edeceğiz. 
 
“Mesleki eğitim, bireylere iş hayatında geçerliliği olan bir meslek için gerekli bilgi, beceri ve çalışma alışkanlıkları kazandırma ve bireyin yeteneklerini, işi bir araç olarak kullanarak çeşitli yönleri ile geliştirme sürecidir.’’  Bu tanımdan yola çıkarak biz de mesleki eğitimlerimize önem vermeliyiz ve eğitimin şart olduğunu kabullenerek TOFED eğitim merkezinde; gelecek dönem mesleki yeterlilik, araç kullanım gibi birçok  alanda eğitimli eleman yetiştirmek için kurslarımız başlatıyoruz ve 81 ilden katılım bekliyoruz. Bu dönemlerde uzun süre görmediğimiz arkadaşlarımızla da bir araya geliyoruz. Konunun ne olduğunu tahmin edersiniz: sektör sorunları. Herkesi büyük bir coşkuyla TOFED Genel Kuruluna bekliyoruz
 
Bu hafta TOFED yastaydı; 25 yıldır sektör bünyesinde çalışan dürüst, iyi kalpli, uysal, onurlu, güzel insan, kardeşimiz NEZAKET KALYONCU’yu kaybettik. Onu çok özleyeceğiz, nurlar içinde yatsın. Tüm sektörün başı sağ olsun. Kederli ailesine baş sağlığı diliyorum. Allah sabır versin hepimize.
 
“Eğer gelecek hakkında düşünmezseniz, asla bir geleceğiniz olmaz.”
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.