Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Bayram Geldi Hoş Geldi
Bir ay su gibi aktı. Ramazan, bereketinin muhteşem etkisi ile bir ay devam eden ramazan etkinlikleri, günahlarından arınmak için insanların camileri doldurması, Türkiye’nin her yerinde kurulan iftar sofraları ve paylaşmanın en iyi örnekleri ile her yıl insanlara bir evrensel huşu veriyor.
 
Bu sene ramazan tatili kısa olsa da sezonun açılmasına rast gelmesi iyi bir tesadüf oldu. Zira 8 Haziran 2018’de tatil olan okullarla sezon hızlı başladı. Bu sene dönüşler bayram dönüşleri ile başlamış olmalı ve inanıyorum ki işler iyi olacak gibi görünüyor.Tüm firmalar hazırlıklarını yapmış durumdalar. İlave seferlerle ve sektöre turizm arabalarının da katılmasıyla bir canlılık olacak gibi.
 
9 Haziran 2018’de TOFED’in Tüyap Palas Otel Balo salonunda verilen iftar yemeği muhteşemdi. Yaklaşık bin kişinin katılımı ile gerçekleşen iftar yemeği gerçekten çok iyi organize olan TOFED’in bir başarısı olarak ortaya çıktı.
 
9 Haziran 2018 günü TOFED 7. Olağan Genel Kurulu’nu Sayın Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan ve Bakanlığın tüm ekibi şereflendirdi. Sayın Bakan uzun konuşmasında, sektörün sıkıntıları hakkında net konuşarak, önümüzdeki dönemlerde de elbirliği ile çalışmamız gerektiğini vurguladı. 
 
Sayın bakanın ayrılmasından sonra TOFED’in genel kurulu huzur içinde gerçekleştirildi ve yeni göreve gelen arkadaşlara başarılar dilekleriyle son buldu.
TOFED’in Genel Kurulu’nda Metro Genel Müdürü Şenol Ayyıldız’ın önerisi kayda değerdi. Kamil Koç’un operasyon direktörü Sayın Çağatay Kepek’e zeytin dalı uzattı. Bir araya gelecekler ve sektörün önde gelen firmaları ile beraber kararlar almanın kapısını açacaklar. İnşallah ortak bir karar alarak genel giderlere de birer neşter atarlar da doğruyu bulurlar. Otobüsçünün kazancı genel giderlerde yatıyor.
Allah’ım sektörümüzü kazalardan, belalardan sakınsın; huzurlu, saygı, sevgi ve dostluk dolu rekabetsiz bir sezon nasip etsin. Tüm camianın ramazan bayramını en içten dileklerle kutlarım.
 
Kalın sağlıcakla.
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.