Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Elektronik Denetleme Başlıyor
Ulaştırma Bakanlığı’nın 1 Kasım 2018’den itibaren yürürlüğe geçireceği uygulama ile otobüsçülük A’dan Z’ye kadar elektronik ortamda denetlenecek. 
 
Kara Yolları Denetleme Müdürlüğü tarafından beş bölgede yapılacak olan bilgilendirme toplantılarının ilki TOFED yönetiminin de katılımıyla 30 Haziran 2018’de Ankara’da, Ankara bölgesine bağlı tüm şehir firmalarının ve Ulaştırma
 
Bakanlığı’nın geniş çapta katımları ile gerçekleştirildi. Devamında;
7 Temmuz 2018 de Bursa’da
14 Temmuz 2018 de Gaziantep’te
21 Temmuz 2018 Antalya’da
28 Temmuz 2018 Erzurum’da 
gerçekleşecek olan bu toplantılarda, taşımacılık hakkında her firma işletmecileri ile fikir alışverişi yapılarak yeni yürürlüğe girecek olan Elektronik Denetleme Sistemi hakkında bilgi paylaşımı yapılacak. Bu toplantıların iyi geçmesi ve eksik, noksan ne var ise düzeltilmesi. Her işletmenin kendi alt yapısını hazırlayarak tedbirini alması gerekir diye düşünüyorum. Her gecen gün hayatımıza yeni bir şeyler getiren teknoloji işlerimizi bas bayağı kolaylaştırıyor. Artık devlet kapılarındaki kuyruklar kalktı ve herkes ofisinden her işini yapabilmeye başladı. Artık, teknolojiyi kabul ve takip etmeye mecburuz. İşimizdeki her yeniliği anında kullanmalıyız. 
 
Bu bölge toplantılarına katılımın çok iyi olması ve oradaki bilgilerin yetkili ağızlardan dinlenmesi çok önemlidir. Elektronik Denetleme Sistemi Hepimiz için hayırlı olsun
 
Kalın Sağlıcakla…

Facebookta paylaş   
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.