Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Tüm Manşet Haberleri>
Sektörde Bayram Telaşı
Bayram öncesinde İstanbul Otogarı'ndan bin 700'ün üzerine otobüs çıkış yaparak yurdun dört tarafına yolcu taşıyor.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 882'inci sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 882'inci sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Flaş UKOME kararı! 7 yolcu ve 12 saat sınırı kalktı
UBER'e karşı alınan UKOME kararı nedeniyle mağdur olan turizmcilerin tepkileri üzerine İBB geri adım attı. Turizm yolcu taşıma belgeli taksilere getirilen 7 yolcu sınırı ve 12 saat önceden rezervasyon zorunluluğu kaldırıldı.
Sektörün 49. İftar Sofrası Kuruldu
Türkiye Otobüsçüler Federasyonu 49. Geleneksel İftar Programı, Genel Kurulun sona ermesinin ardından Tüyap Palas Otel'de yapıldı.
TOFED GÜCÜNE GÜÇ KATTI: BİROL ÖZCAN YENİDEN BAŞKAN
Karayolu yolcu taşıma sektörünün çatı örgütü TOFED'in 7. Olağan Kongresi, 9 Haziran'da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın katılımı ile TÜYAP Palas Otel Kongre Merkezi'nde yapıldı. Yapılan seçimde Birol Özcan, yeniden başkanlığa seçildi.
Mercedes-Benz 3 büyük ödül kazandı
Mercedes-Benz Türk'ün 2017 yılında 50. Yıl Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği projeleri, Hermes Creative Awards tarafından 3 farklı Platin Ödül kazandı.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 881'inci sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 881'inci sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Mercedes-Benz Türk'ten Kamil Koç'a yılın teslimatı
Mercedes-Benz Türk, Kamil Koç'a 35 adet Tourismo 16 RHD (2+1) satışı gerçekleştirdi.
Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde Ramazan Sevinci
Galip Öztürk Sevgi Evleri'nde yaşayan çocuklar, Gülümseyen Yüzler Derneği'nin verdiği iftar yemeği ile Ramazan ayının sevincini büyükleriyle paylaştı.
İSTAB 14'üncü İftar Sofrasını Kurdu:
İSTAB 14. Geleneksel İftar Yemeği, 31 Mayıs'ta Cemile Sultan Korusu'nda yapıldı. İftarın sponsorluğunu Mercedes-Benz Türk üstlendi.
Mercedes-Benz Türk StartUP Eğitim Kampı Düzenledi
62 ilden 485 startup'ın katıldığı Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasında ön elemeyi geçen 60 proje, StartersHub'da düzenlenen özel eğitimde bir araya geldiler.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 880'inci sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 880'inci sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
TOFED 7. Olağan Kongresi 9 Haziran'da!
Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) 7. Olağan Kongresi, 9 Haziran Cumartesi günü TÜYAP Kongre Merkezi'nde, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'ın katılımı gerçekleşecek. Kongre, geleneksel iftar programı ile birlikte yapılacak.
Kongre 9 Haziran'da Bakan'ın Katılımı İle Yapılacak
TOFED Yönetimi, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Müsteşar Suat Hayri Aka ve Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses ile görüştü.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 879'unci sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 879'uncu sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Bosna Hersek'in toplu ulaşımına Türkiye desteği sürüyor
Enver ALAS- Özgür Deniz KAYA- Can EROK/SARAYBOSNA (Bosna Hersek), (DHA)- İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya 15 otobüs daha hibe edildi. Bugün hizmete girecek araçlarla birlikte İBB'nin kente hibe ettiği otobüs sayısı 60'a ulaştı. Ayrıca daha önce Konya'dan Saraybosna'ya gönderilen tramvaylarla da kentin toplu taşıma yükünün azaldığı belirtildi.
Doğu ve Güneydoğu  Otobüsçüleri Tek Yumruk
Doğu ve Güneydoğu Anadolu otobüsçüleri, 13 Mayıs'ta güç birliği için bir araya geldi.
Metro Holding CEO'su Fatih Öztürk: “2018 Sektör İçin Yeniden Doğuş Olacak”
Metro holding CEO'su Fatih Öztürk, karayolu yolcu taşıma sektörünün içinde bulunduğu süreç ve Metro Holding'in faaliyetlerine ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Sektörün, önceki yıllarda beklenen kar oranını bu sene elde edeceğine inandığını dile getiren Öztürk, “İlk beş ay bize gelecekle alakalı bir ışık oldu” dedi.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 878'inci sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 878'inci sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Mercedes-Benz Türk, Anex Tour'a 50 Adet Sprinter Teslim etti
Mercedes-Benz Türk, Anex Tour'a gerçekleştirdiği satış ile filo teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Antalya merkezli; Antalya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Didim ve Fethiye bölgelerinde turizm ve otelcilik alanında faaliyet gösteren Anex Tour, yeni araç alımında tercihini bir kez daha Mercedes-Benz'den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hastalya Antalya aracılığı ile gerçekleşen satışla Anex Tour, filosuna 50 adet daha Sprinter ekledi.
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.