Sosyal Medya
Başlıksız Belge
Tüm Manşet Haberleri>
Mercedes-Benz Türk StartUP yarışması başvuruları sona eriyor!
Mercedes-Benz Türk'ün “Sürdürülebilir Şehirler ve Yaşam Alanları” konusuda faaliyet gösteren startupları ödüllendireceği yarışma 25 Nisan tarihinde sona eriyor!
TEMSA'dan Altur Turizm'e  120 araçlık teslimat
Yurt içindeki araç parkını genişletmeyi sürdüren TEMSA, 100 adet Prestij SX model midibüs ve 20 adet Safir Plus model otobüsü, Türkiye'nin en büyük servis ağlarından Altur Turizm'e teslim etti. Teslim töreninde konuşan TEMSA Genel Müdürü Hasan Yıldırım, rekorlarla geçen 2017 yılının ardından 2018'e de hızlı bir başlangıç yaptıklarının altını çizerken, “Altur ile uzun yıllardır sürdürdüğümüz iş birliğinin artarak devam ettiğini görmek bizler için işimizi doğru yaptığımızın en önemli
Pamukkale Turizmin Tercihi MAN
Türkiye seyahat sektörünün köklü ve öncü kuruluşu Pamukkale Turizm, geçen sene olduğu gibi bu yıl da 70 adetlik otobüs alımında yine MAN'ı tercih etti. 2018 yılının sezon başlangıcında 20 adet 13 metre NEOPLAN Tourliner ve 50 adet de yeni MAN Lion's Coach 2+1 VIP'den oluşan 70 adetlik sipariş veren Pamukkale Turizm, ilk 35 aracı teslim aldı.
IVECO YETKİLİ SATICI VE SERVİSLERİNE TOPLANTIDA SÜPRİZ
Iveco yetkili satıcı ve servisleri Antalya'da gerçekleşen yıllık toplantılarında hem öğrendiler hem de eğlendiler.
“Sektör Boş yere Para Harcamamalı”
Sektörümüz yaz sezonuna hazırlıklarını tam gaz sürdürürken, Uluslararası ve Yurtiçi Otobüsçüler Federasyonu (UYOF) Başkanı ve Ulusoy Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, gazetemize süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.
Güneydoğu Firmaları Batman'da Toplandı
2017 yılında zor bir sezon yaşayan ve ekonomideki sıkıntılar nedeniyle hayli zor dönem geçiren karayolu yolcu taşımacılığı sektörü, 2018 sezonunda yaşanan zor dönemden çıkmak için görüşmelere devam ediyor.
Mercedes-Benz Türk İkinci El'de de Lider
2009 yılından bu yana ikinci el faaliyetlerini hızla büyüten Mercedes-Benz Türk,120 milyon Euro'luk ciro seviyesinde satış performansına ve 2 bin 500 adedi aşkın satış hacmine sahip oldu.
MAPAR'dan “Örümcek”e Büyük Katkı
MAPAR Otomotiv'in sahibi Yalçın Şahin, Türker Başkurt imzasını taşıyan ve sektörün tarihini anlatan ” Örümcek” kitabından 100 adet alarak, TOSEV'e bağışta bulundu.
Man Antalya'da Show Yaptı
Türkiye seyahat otobüslerinin amiral markası Man Lion's Coach'ın lansman törenini 13–15 Nisan tarihleri arasında Antalya'da düzenlendi.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 873'üncü sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 872'inci sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Akaryakıtta Liderliğin Fotoğrafı: SHELL & TURCAS
Shell - TOFED İşbirliğinin 10'uncu yılının dolmasının ardından geçtiğimiz haftalarda 5 yıllık bir ortaklık daha kesinleşti. Shell & Turcas Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Murat Birgül, gazetemizin sorularını sizler için içtenlikle yanıtladı.
Bayburt Dernek Başkanı Süleyman Seyhan: “Sektör Can Çekişiyor”
Gazetemize özel değerlendirmelerde bulunan Bayburt Şehirlerarası Yolcu Taşımacıları Derneği Başkanı Süleyman Seyhan, sektöre dair beklenti ve şikayetlerini aktardığı konuşmasına ”Sektör can çekişiyor” ifadelerini kullanarak başladı.
57. Komite Adayları Destek Ziyaretinde Bulundu
Ankara Ticaret Odası (ATO) üyeleri, meslek komiteleri ve mecliste kendilerini temsil edecek isimleri seçmek üzere 14 Nisan Cumartesi günü sandığa gidecek.
İTO'da Turuncu Zafer!
İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimlerinde 23. Komiteyi “Turizm ve Taşımacılar Elele” grubu 296'ya 237 oy alarak kazandı.
TOFED'den Önemli Duyuru
Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), yarın (9 Nisan) gerçekleşecek İTO 23 Nolu Yolcu Taşımacılığı ve Seyahat Acenteleri Meslek Komitesi seçimleri için duyuru mesajı yayınladı.
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 872'inci sayısı yayında
Ulaştırma Dünyası Gazetemiz'in 872'inci sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Sürücüsüz Otomobil Devri Başlıyor
Son günlerde ortaya çıkan test sürüşü kazaları, sürücüsüz otomobil araştırmalarını etkilemedi. Bazı araçların testleri durdurulmasına rağmen yollarda yaygınlaşmaya başladı.
Otokar Busworld Turkey 2018'e katılacak
Türkiye'nin lider otobüs üreticisi Otokar, turizmin başkentlerinden İzmir'de ilk kez kapılarını açacak olan Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey'de gövde gösterisi yapacak. Otokar, 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda şehir içi toplu taşıma, servis ve turizm sektörü için geliştirdiği 7 metreden 18,75 metreye kadar uzanan yenilikçi 9 otobüsünü tanıtacak.
Mercedes, Aksaray'dan 1 Milyar Euroluk Kamyon İhraç Edecek
Aksaray'daki fabrikasında 250 bininci kamyonu banttan indiren Mercedes, çoğu anavatanı Almanya olmak üzere bu tesisten 1 milyar euroluk kamyon ihraç etmeye hazırlanıyor.
Suluova'da yeni otogar hizmete girdi
Amasya'nın Suluova ilçesinde yeni otogar binası hizmet vermeye başladı.
Copyright © 2008 TasimaDunyasi.com web sitesi tüm hakları saklıdır.
Web sitemizden alınan görseller telif içermektedir. Kaynak gösterilmeden alınan resimler ve yazılar için yasal uygulama yapılacaktır.