Kamil Koç'tan Mavi Hat Geliyor

Kamil Koç'tan Mavi Hat Geliyor


Kamil Koç, Ege'nin ardından, Ankara ve İstanbul arasında da özel hat oluşturduğunu açıkladı. Mavi Hat adı verilen özel hatlarda “Business Class” konforuyla hizmet verileceği belirtildi.

Kamil Koç’un Mavi Hat Ege Hat için özel olarak tahsis ettiği Mercedes Tourismo otobüsler, dış tasarımlarıyla da dikkat çekecek ve hemen fark edilecek. Yeni hatların duyurusunu yapan  Kamil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan “Kamil Koç olarak, otobüs yolculuğunda yenilikçi yaklaşımımızı normalleşme sürecinde de devam ettiriyoruz. Geçtiğimiz haftalarda müjdesini verdiğimiz Ege Hat’tan sonra, Başkent Ankara ve İstanbul’a da yepyeni bir hat armağan etmekten dolayı sevinçliyiz. Corona sürecinde verdiğimiz zorunlu aranın ardından, yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Mavi Hat, bu güzergahta yolcularımızın seyahat keyfini daha da artıracak” dedi.

 Boysan, Kamil Koç’un tüm ikramların bu süreçte “tek kullanımlık ve kapalı ambalaj ve kutularda”  muhafaza edilip servis edildiğini söyledi, ayrıca yolculara bu hatta da hijyen seti dağıtılacağını da belirtti.