Goiânia için Mercedes-Benz Atego Kamyonları Allison Şanzıman İle Donatıldı.

Goiânia için Mercedes-Benz Atego Kamyonları Allison Şanzıman İle Donatıldı.


Goiás Eyaleti'nin başkenti Goiania'da, Allison 3000 Serisi şanzıman donanımlı 49 adet Mercedes-Benz Atego 1729 kamyonu hizmet vermeye başlıyor. Yeni araçlar, Goiania Kentleşme Şirketi olan Comurg tarafından işletilecek.

Comurg Ulaşım Departmanı Sorumlusu Luiz Carlos Cascão, "Araştırmalarımız sonrasında ülke genelinde atık toplama şirketleri arasında zaten standartlaşan tam otomatik şanzımanlı kamyonları tercih ettik. Filomuzdaki ilk tam otomatik şanzıman donanımlı kamyonlarımız olacak" dedi.

Luiz Carlos Cascão: Araçlarımız ile ilk deneyimimizden oldukça memnun kaldık”

Cascão, “Kamyonlarımızı şu anda kullanmıyor olsak da Atego 1729 araçlarımız ile ilk deneyimimizden oldukça memnun kaldık. Yeni alımımızda Goiânia'daki Allison yetkilileri de bize teknik destek verdiler. Tam otomatik şanzımanlarla da iyi bir deneyime sahip olacağımıza inanıyoruz” şeklinde açıkladı.

Evaldo Oliveira: “Şanzımanlarımız rakipsiz”

Allison Transmission Güney Amerika Operasyon Direktörü Evaldo Oliveira, “Atık toplama gibi belirli ağır iş türleri için Allison tam otomatik şanzıman seçimi, Brezilya'da giderek daha da artıyor. Özel filo sahipleri ve Comurg gibi halka açık şirketlerin şanzımanlarımızı tercih etmeleri, ürünlerimizin kalitesini ve güvenirliliğini onaylıyor. Atık toplama alanında filo yöneticilerinin fizibiliteleri, esas olarak düşük bakım maliyetleri ve araçların verimliliğine dayanıyor. Bu bağlamda şanzımanlarımız rakipsiz” diye konuştu.