TOFED, Örgütlenme Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

TOFED, Örgütlenme Ağını Genişletmeye Devam Ediyor


Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), Türkiye'nin dört bir yanındaki otobüsçülerin birlikteliğini sağlamak ve temsiliyet gücünü artırmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde son olarak Bolu Otobüs ve Minibüs İşletmecileri Derneği (BOLDER) de faaliyete geçti.

TOFED Örgütlenmeden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Musa Çaktır ve TOSEV Danışmanı Türker Başkurt’un çalışmaları ile kurulan Bolu Otobüs ve Minibüs İşletmecileri Derneği’nin (BOLDER) başkanlığını Erdal Bayrak üstlenecek.

Musa Çaktır: “Ülkenin her yanındaki otobüsçüleri bir araya getireceğiz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan TOFED Örgütlenmeden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Musa Çaktır, “Bolu esnafımızı bir araya getiren ve sorunlara efektif çözümler üretmeyi hedefleyen yeni derneğimiz sektörümüze hayırlı olsun. BOLDER’in kuruluşunda genç ve dinamik başkanımız Erdal Bayrak’ın, Mustafa Gökdemir’in, Türker Başkurt’un, Ahmet Aydınoğlu’nun, Barbaros Aydınoğlu’nun ve Adapazarı Dernek Başkanı Sayın Emrah Atan’ın çok büyük emekleri var. Ben bütün bu isimlere sizlerin aracılığı ile bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. TOFED, ülkemizin her yanındaki otobüsçüleri bir araya getirene kadar faaliyetlerine ara vermeden devam edecektir” dedi.