Artvin'in Kalbi İzmir'le Atıyor

Artvin'in Kalbi İzmir'le Atıyor


Artvin bölgesinde faaliyet gösteren karayolu yolcu taşımacıları, İzmir depreminin yaralarını sarmak için harekete geçti. Sektör mensupları bir araya gelerek, hazırladıkları destek kolilerini İzmir'e gönderdi.

Artvin’deki karayolu yolcu taşımacıları, 30 Ekim’de İzmir’i vuran depremin ardından başlayan gönüllü destek çalışmalarına katılmak için bir araya geldi. TOFED Artvin Otobüsçüler Derneği Başkanlığı, Yeşil Artvin Ekspress, Arhavi Lüks Karadeniz, Artvin ve Arhavi Lüks Artvin, Arhavi Metro Arhavi Kamil Koç, Hopa-Arhavi-Artvin Ali Osman Ulusoy, Artvin VİB Seyahat, Kemalpaşa-Artvin 18 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi, Hat-Pek Beton İnşaat tarafından hazırlanan destek kolilerinin içerisinde çay, kahve, bebek bezi, hijyenik ped, maske, dezenfektan, pike gibi temel ihtiyaç malzemeleri bulunuyor.

İrfan Topaloğlu: “Sektör olarak İzmir’in yanındayız”

Artvin bölge taşımacıları olarak ellerini taşın altına koyduklarını söyleyen Artvin Otobüsçüler Derneği Başkanı İrfan Topaloğlu, “Sektör olarak İzmirli vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Bunun için firmalarla birlikte bir adım attık. Tekrar İzmir’e geçmiş olsun diliyoruz. Umarım naçizane desteğimiz yaraları sarmaya ve birlikteliğimizi pekiştirmeye yardımcı olur” diye konuştu.