Petroleum İstanbul, Enerji Devlerini Buluşturdu

Petroleum İstanbul, Enerji Devlerini Buluşturdu


Enerji sektörü kapsamında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarı olan Petroleum Istanbul'un 14'üncüsü, 28-30 Mart tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Fuarı 50 Bin kişi ziyaret etti.

Enerji sektörü ile tüketicileri buluşturan Petroleum Istanbul, bu yıl da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji ile ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektör ile bir araya getirdi. 

 

“Sektörde Dijital Devrim” konseptiyle gerçekleştirilen fuarın açılışını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez yaptı. Fuara ziyarette bulunan Mepet Metro Petrol Genel Müdür Yardımcısı Fatih Uzun ve Akaryakıt Yöneticisi Yusuf Yalçın, Bakan Fatih Dönmez ve sektörün önde gelen isimleri ile bir araya gelerek, etkinliğin akaryakıt sektörü için son derece  faydalı geçtiğini belirttiler.

 

Akıllı İstasyonlar ve Yeni Gelir Alanları’nın tüm yönleriyle ele alındığı Petroleum Istanbul’un son gününde düzenlenen “Büyük Bayi Toplantısı”nda ise sektörün sorunları masaya yatırıldı.