Mercedes-Benz Türk'te İki Önemli Atama

Mercedes-Benz Türk'te İki Önemli Atama


2020 yılına yeni yapılanması ile giren Mercedes-Benz Türk, yeni yapılanmaya uygun görevlendirmelere başladı. Yeni görevlendirmeler neticesinde Mercedes-Benz Otomotiv A.Ş. Bayi Ağı Yönetimi Müdürlüğü görevine atanan Ezgi Yıldız Kefeli atanırken, Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine de Miray Kutlu Demirel atandı.

Ocak 2020’de yeni görevine atanan Ezgi Yıldız Kefeli kariyerine, Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari araçlar operasyonlarını sürdüren, Mercedes-Benz Otomotiv A.Ş’de Bayi Ağı Yönetimi Müdürü olarak devam edecek. 2006 yılından bu yana Mercedes’in dünya ve Türkiye operasyonlarında farklı birimlerde çeşitli kademelerde görev alan Kefeli, son 3 yıldır Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu. 

2011 yılında Mercedes-Benz Türk’te Bayi Yönetimi departmanında göreve başlayan Miray Kutlu, Bayi Ağı Geliştirme departmanı içinde farklı alanlarda görev aldıktan sonra 2019 yılında aynı birime Grup Müdürü olarak atanmıştı. Miray Kutlu, Şubat ayı ile birlikte görevi Ezgi Yıldız Kefeli’den devralarak Kurumsal İletişim Müdürü oldu.