Koray Kimya, Filosunu Tırsan İle Genişletti

Koray Kimya, Filosunu Tırsan İle Genişletti


Koray Kimya, tercihini Tırsan'dan yana kullanarak filosuna 6 adet Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı kattı. Teslimat töreninde konuşan Koray Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Koray Uras, Tırsan ile iş birliklerinin uzun yıllar daha devam edeceğini vurguladı.

25 yılı aşkın tecrübesi ile kimya sektörünün öncü firmalarından Koray Kimya, filo yatırımında yine Tırsan’ı tercih etti. Türkiye’nin tüm bölgelerine ve Balkan ülkelerine kimyasal ürün taşımacılığı gerçekleştiren şirket, filosuna 6 adet Tırsan Tank Konteyner Taşıyıcı ekledi. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Koray Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Koray Uras, Berkay Uras ve Tırsan Treyler Yurt İçi Satış Yöneticisi Osman Keleş katıldı.

 

Koray Uras: “Tırsan ile ürünlerimizi güvenli bir şekilde taşıyoruz”

 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Koray Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Koray Uras, “Kimyevi maddelerin kaliteli, hızlı ve kesintisiz tedariği endüstriyel üretim için hayati önem taşıyor. Bu ihtiyaca cevap vermek üzere 1992 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, donanımlı iş gücü ve ileri teknolojiden yararlanan kalite odaklı çalışma sistemiyle bugün sektörün öncü markalarından biri oldu. Bu nedenle filo yatırımlarımızda bize en güvenli ve en hızlı çözümü sunan Tırsan ile çalışmayı tercih ediyoruz. Tırsan araçları hafif gövde yapısı sayesinde operasyonlarımızın verimliliğini artırıyor. Tırsan ile olan güçlü iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” dedi.